Nowe technologie w smatrfonach

Modne i użyteczne smatrfony podbijają rynek, a producenci prześcigają się w tworzeniu oprogramowań na te telefony komórkowe. Ciekawą propozycja dla ludzi uwielbiających muzykę i nie wyobrażających sobie życia bez niej jest technologia Beats Audio stworzona przez firmę HTC. Głównym zadaniem oprogramowania jest możliwie jak największe poprawienie jakości dźwięku. Po podłączeniu specjalnych słuchawek, użytkownik może przełączyć się na dowolnie wybrany profil audio lub skorzystać z pilota. Słuchawki posiadają również wbudowany mikrofon dzięki czemu są idealne do rozmów. Dzięki temu oprogramowaniu użytkownicy mogą cieszyć się krystaliczna jakością dźwięku, zawsze i wszędzie, co do tej pory nie było wcale oczywiste jeśli chodzi o odtwarzacze muzyczne w telefonach komórkowych. Projekt jest na razie w fazie testów, firma HTC nie udostępniła oficjalnie informacji, kiedy zostanie wypuszczony na rynek, ale już wiadomo , że na pewno zyska wielu zwolenników pośród użytkowników produktów firmy HTC.

Dzień dobry. Nazywam się Arkadiusz Kozacki. Jest to mój autorski blog, na których chce ukazywać wszelaką wiedzę techniczną , której doświadczyłem przez lata mojego życia. Chciałby, aby dyskusję nie gasły w komentarzach!